За підтримки ЮНІСЕФ понад 47 тисяч жителів Сумщини отримали доступ до покращених санітарно-гігієнічних умов у медичних та соціальних закладах.

У травні наша організація завершила ремонтні роботи у 54 санітарно-гігієнічних приміщеннях медичних та соціальних закладів Сумщини. Завдяки підтримці ЮНІСЕФ Україна понад 47 тисяч мешканців регіону отримали доступ до більш комфортних, безпечних та доступних умов користування санітарними приміщеннями.

Роботи проводилися у закладах охорони здоров’я та соціального захисту населення:

  • КНП «Недригайлівська лікарня»;
  • КНП «Недригайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги»;
  • КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ромни»;
  • МТП «Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області».

Загалом у Недригайлівській лікарні оновлено 22 санітарні кімнати на різних поверхах стаціонарного корпусу, включаючи приміщення операційного блоку та стоматологічного відділення. Ще по одному сучасному санвузлу облаштовано у Недригайлівському та Роменському центрах первинної медико-санітарної допомоги. Найбільший обсяг робіт виконано у Хоружівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, де модернізовано 30 санітарних приміщень, у тому числі санвузли та душові кімнати в укриттях.

Оновлені приміщення відповідають сучасним вимогам безпеки, гігієни та доступності. Вони створюють більш комфортні умови для пацієнтів медичних закладів, працівників сфери охорони здоров’я, дітей, які перебувають у центрі реабілітації, а також для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Модернізація WASH-інфраструктури є важливою складовою підтримки громад. Покращення санітарно-гігієнічних умов сприяє збереженню здоров’я населення, підвищенню якості медичних і соціальних послуг та забезпеченню гідних умов перебування.