Loading...

Про нас


Жінки і діти України - наше майбутнє

Громадська організація «Жінки і діти України – наше майбутнє» активно працює з 1999 року з метою популяризації здорового, екологічно-дружнього способу життя, принципів сталого розвитку та міжнародної співпраці. Ініціаторами створення організації стала група небайдужих громадян –волонтерів, жінок, що переймалися питаннями охорони довкілля у їхніх містах і селах, спеціалістів з охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Ми працюємо задля здорового, безпечного, чистого довкілля.

Серед основних напрямків нашої діяльності – реалізація масштабних проектів з екологічної освіти дітей, молоді та їх батьків; пошук рішень та кращих практик для громад, разом з громадами та підтримка жіночого лідерства у громадах.

Ми віримо, що місцеві та глобальні екологічні виклики можна вирішити спільними зусиллями. І головною рушійною силою в цьому русі виступають жінки, які своєю енергією, силою, мудрістю, добротою і розумом, здійснюють неймовірні речі на благо своєї сім’ї, громади, природи, країни.

Ми сприяємо розширенню екологічних знань та спроможності представників місцевих організацій громадянського суспільства в частині розумінні взаємозв’язків глобальних екологічних проблем зі сталим розвитком громад, розширення можливостей ефективного їх ефективного залучення до проектів та діяльності задля громадського впливу на екологічну політику.

0 +
Років роботи
0 +
Оздоровлено дітей
0 +
Партнерів

Активна участь у формуванні екологічної політики на національному рівні

Наша Діяльність


Звіти діяльності

діяльність

Звіт за 2021 рік

Про нас

Звіт за 2020 рік

діяльність

Звіт за 2019 рік

діяльність

Звіт за 2016-2018 роки