Loading...

Про нас


Жінки і діти України - наше майбутнє

Громадська організація «Жінки і діти України – наше майбутнє» активно працює з 1999 року з метою популяризації здорового, екологічно-дружнього способу життя, принципів сталого розвитку та міжнародної співпраці. Ініціаторами створення організації стала група небайдужих громадян –волонтерів, жінок, що переймалися питаннями охорони довкілля у їхніх містах і селах, спеціалістів з охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Візія ГО «Жінки та діти України – наше майбутнє» полягає у побудові світу, де всі мають повний доступ до інноваційних, високоякісних, доступних, науково-обґрунтованих послуг, розвитку, які завжди включатимуть рівні можливості, соціальну інклюзію, розширення прав і можливостей жінок і дітей, чисте довкілля для всіх. Будуємо світ, у якому кожна дитина має право на гідне життя, захист, розвиток та участь.

Ми постійно працюємо над розбудовою пауртнерства, сприяємо участі громадськості в управлінні та прийнятті рішень. Ми віримо в співпрацю Південь-Південь і ділимося досвідом з громадськими організаціями Білорусі та Молдови. З кожним роком ми зростаємо. З гордістю можемо сказати, що маємо голос у консультативних структурах ЄЕК ООН та в мережі НУО ГЕФ. Наші представники входять до Бюро регіонального процесу «Освіта в інтересах сталого розвитку» в Європейській економічній комісії ООН, м. Женева.

З огляду на реформу децентралізації, громадська організація продовжила та розширила інструменти та ініціативи на місцевому рівні. Основні сфери нашої діяльності: масштабні проекти позашкільної освіти, рішення та найкращі практики для громад, разом із громадами, підтримка лідерства жінок у громадах. Ми сприяємо спроможності організацій громадянського суспільства брати участь у діяльності для впливу громадськості на місцевий розвиток та політику.

Ми маємо багаторічний досвід роботи з громадами Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Житомирської, Вінницької, Рівненської та Київської областей. Жінки-науковці є основним експертним потенціалом організації. Розширена мережа партнерських громад, дослідницьких установ, місцевих органів влади та співпраця з міжнародними організаціями дає право ділитися унікальним досвідом розвитку спроможності громад та молоді, інтеграції екологічної складової, оцінки впливу на довкілля, соціальної інтеграції через різноманітні ініціативи сталого розвитку, поширення передового досвіду та партнерства органів влади , мешканці, НУО, дослідницькі установи, уразливі групи, діти та молодь.

Навчання та навчальна діяльність є ключовим інструментом для розвитку потенціалу та підвищення обізнаності нашої організації. Крім того, ми сприяємо реалізації громадських проектних ініціатив, пов’язаних з екологічною безпекою громади, сталим розвитком в контексті децентралізації, соціальною інтеграцією вразливих верств населення, зокрема ВПО. Ми постійно беремо участь у навчаннях та працюємо над методологією діяльності організації громадянського суспільства в контексті змін та викликів, які виникають через війну.

Ми віримо, що місцеві та глобальні виклики можна вирішити спільними зусиллями. І головною рушійною силою в цьому русі виступають жінки, які своєю енергією, силою, мудрістю, добротою і розумом, здійснюють неймовірні речі на благо своєї сім’ї, громади, природи, країни.

 З лютого 2022 ми надаємо підтримку та гуманітарну допомогу невійськового характеру. Основна допомога надається дітям.

0 +
Років роботи
0 +
Оздоровлено дітей
0 +
Партнерів

Активна участь у формуванні екологічної політики на національному рівні

Наша Діяльність


Звіти діяльності

діяльність

Звіт за 2022 рік

діяльність

Звіт за 2021 рік

Про нас

Звіт за 2020 рік

діяльність

Звіт за 2019 рік

діяльність

Звіт за 2016-2018 роки