Loading...

Участь жінок у розвитку Community Policing

«Взаємодія полції та громади» – це принцип у роботі полції, побудований на постійній комунікації, в основі якого є усвідомлення спільної відповідальності за безпеку як полцією, так громадою. Акцентування уваги на аспектах, що важливі у повсякденному житті людей сприяє розбудові взаємодовіри між населенням полцією, заохочує людей до участі в житті громади, робить діяльність полції більш видимою, а громаду – соціально-відповідальною.

В рамках механізму «Взаємодія полції та громади» в освітніх закладах України було впроваджено експериментальну модель співпраці навчальних закладів і полції «Шкільний офіцер поліції», метою якої є сприяння діяльності навчальних закладів щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного навчального середовища.

У 2018 році в рамках проекту ЄС щодо взаємодії поліції та громади організація долучилась до проведення молодіжних конкурсів «Я & Поліція. Ми довряємо один одному» (14 травня 2018 року в Ірпнській школі №13, 29 травня в Ірпінському НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей»).

Також, у 2018 року у співпраці з Гостомельською школою спільно з офіцерами місцевої поліції, школярами та місцевою владою було висаджено “Алею доври”, до участі у заході долучилось понад 100 школярів (14.05.2018 р.).