Loading...

Соціальна інклюзія людей з інвалідністю

За останнє десятиріччя соціальна політика багатьох європейських країн стосовно осіб з обмеженими можливостями зазнала суттєвих змін. Однак, ще чимало країн, в тому числі й Україна, які при формуванні державної соціальної політики стосовно людей з особливими потребами надають пріоритетного значення «медичному», а не «соціальному» підходу до проблеми, що позначається на змісті та якості заходів, спрямованих на зменшення негативних наслідків інвалідності.

Маючи великий досвід роботи у профілактиці дитячій інвалідизації, організація долучилась до впровадження проекту з питань соціальної нклюзії людей з інвалідністю в рамках програми Програми малих грантів Програми розвитку ООН Глобального екологічного фонду.

У 2019 році організація долучилась до навчального візитіу у Республіку Білорусь. Де отримала кращий досвід щодо соціальнопсихологічної реабілітації, корекційно-розвивальної освіти та діяльності соціального підприемства на прикладі соціально-реабілітаційних об’єктів в Столінському районі.

Крім того, 20-21 листопада 2019 р., в м. Київ в рамках ХІХ Міжнародної науковопрактичної конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики» було організовано в співпраці з Мережею організацій громадянського суспільства «Зелена Житомирщина» було організовано екологічну панель під час якої експерти презентували інноваційні підходи із використанням екологічних практик для роботи із людьми з обмеженими можливостями.