Loading...
В місті Святогірськ пройшов тренінг з екологічного місцевого управління та досягнення Цілей сталого розвитку для громад Донецької області!

Триває потужна системна тренінгова програма з питань екологічного місцевого управління та досягнення Цілей сталого розвитку за підтримки Програми ООН з питань відновлення та миротворчості, в рамках проєкт «Ефективне врядування та залучення громадян для покращення доступу до правосуддя, безпеки, охорони довкілля та соціальної згуртованості на сході України», що фінансується Шведським агенством міжнародного розвитку, урядом Данії та Швейцарським агенством з розвитку та співробітництва.

Сьогодні закінчився дводенний тренінг «Природоорієнтовані рішення та зелене відновлення в громадах. Екосистемний підхід та роль заповідних територій у громадах», який проходив у місті Святогірськ.

Головними завданнями тренінгу є:

  • продемонструвати учасникам концепцію та приклади природоорієнтованих рішень, екологічні компоненти та можливості зеленого відновлення у громадах;
  • навчити учасників екосистемному підходу, підкреслюючи його роль у громаді;
  • показати учасникам роль та значущість заповідних територій у громадах;
  • розвинути навички екологічного мислення, пошуку перспективних територій для заповідання, виявлення екологічних та суміжних викликів у власній громаді, виявлення взаємозв’язку між цими викликами та пошук можливих системних рішень.

Тренерами заходу були Потоцька Світлана, голова Чернігівської обласної організації Українського Товариства охорони природи та Журавель Світлана, експертка Мережі ОГС «Зелена Житомирщина».

У заході взяли участь близько 40 осіб, зокрема представники органів місцевого самоврядування цільових територіальних громад Донецької області, громадські активісти, представники громадських організацій м. Торецьк, м. Соледар, м. Сіверськ, м. Очеретино та м. Покровськ. За результатами тренінгу всі учасники тренінгу отримали сертифікати.

Дякуємо вчім учасникам за плідну, високу командну роботу, професіоналізм, екологічну свідомість задля досягнення Цілей сталого розвитку у власних громадах!


На черзі громади Волновахи, Ольгинки та Хлібодарівки!