Loading...
У Варшаві завершилася Міжнародна виставка-форум ReBuild Ukraine-2023

У Варшаві завершилася Міжнародна виставка-форум ReBuild Ukraine-2023.

Експерти ГО «Жінки і діти України – наше майбутнє» продовжили налагодження партнерств та можливостей підтримки закладів освіти Ірпінської громади з боку міжнародних організацій та урядів.

  У рамках ReBuild Ukraine-2023 відбувся Марафон громад України, де Ірпінська громада презентувала свій проект по відбудові зруйнованих об’єктів. Із позитивного, ряд компаній та урядів пропонують надати свою допомогу по відбудові зруйнованих об’єктів.

 На форумі ReBuild Ukraine-2023 працювали тематичні конференції і майданчики:

▪️ Конференція «Ключові інвестиційні можливості для української економіки» надала можливість учасникам презентувати проєкти, які перезапустять українську економіку: масштабуються по території України, мають значний соціальний вплив на демографічні показники та фундаментальні для промисловості України в 21 столітті.

▪️RECOVERY CONSTRUCTION FORUM – майданчик для комунікації між будівельними галузями європейських країн для прискорення відбудови громад. Учасники: представники української та європейської будівельної галузі, представники органів державної влади України та інших країн Євросоюзу.

▪️Інвестиційна конференція «Відродження нації. Муніципалітети України. Можливості для інвесторів та партнерів». Участь у конференції надала можливість ознайомитися з переліком найперспективніших інвестиційних проєктів України. Індустріальні парки як головний інвестиційний тренд сучасної України. Масштабування проєктів.

Спільними зусиллями та всебічною фінансовою допомогою партнерів наші громади впораються із викликами, спричиненими війною у відбудові зруйнованих об’єктів та України вцілому.