Loading...
Trillions trees. Як ми можемо масштабувати зусилля, щоб зберегти, відновити та виростити трильйон дерев?

Раніше на Землі було близько 6 трильйонів дерев. На сьогодні залишається лише близько 3 трильйонів дерев, і, незважаючи на значні зусилля, щороку ми втрачаємо близько 15 мільярдів дерев.

Збереження існуючих лісів, відновлення лісових екосистем та озеленення придатних земель є надзвичайно важливими для швидшого та масштабного переходу на стійкий шлях для наших економік та суспільств.

Така трансформація є метою  1t.org  – Платформи Trillion Tree, яка була оголошена під час Щорічної зустрічі Світового економічного форуму 2020 в Давосі. 

1t.org – це ініціатива Всесвітнього економічного форуму, покликана підтримати Десятиліття ООН з відновлення екосистем 2021-2030,очолюване ЮНЕП та ФАО. Головною метою якої є забезпечення взаємозв’язку, розширення можливостей та мобілізація глобальної мільйонної спільноти з лісовідновлення, розкриваючи їх потенціал діяти з безпрецедентними масштабами та швидкістю, щоб забезпечити збереження та відновлення 1 трильйона дерев протягом цього десятиліття.

Головні завдання ініціативи:

  • Служити та розширювати можливості спільноти з лісовідновлення.
  • Розкрити умови, необхідні для озеленення нашої планети.
  • Зрушити бар’єри, що перешкоджають масштабному збереженню та відновленню.
  • Пов’язати людей, які хочуть допомогти, з людьми, які можуть їм допомогти.
  • Зіграти свою роль у Десятилітті ООН з відновлення екосистем та допомогти іншим у цьому.
  • Дати суспільству зрозуміти, що час не на нашому боці, і якщо ми хочемо зцілити планету, ми повинні зважати на кожен день.

1t.org – ініціатива громади, і ваш внесок є життєво важливим для досягнення спільних цілей. Дізнатись про нові ідеї, запропонувати свої рішення та розповісти про проблеми з якими стикається ваша громада можна зареєструвавшись за посиланням  UpLink: https://buff.ly/3m3XTt2.