Loading...
Презентація гри "Цілі сталого розвитку" на  Climate BarCamp в Польщі

Насичено-інтенсивні два дні Climate BarCamp пройшли під гаслом «Захист навколишнього довкілля». Молоді громадські активісти України, Чехії, Польщі, Румунії, Молдови, Словенії, Угорщини проводили свої сесії на різних локаціях ділячись своїм досвідом. Багато нового та корисного дізналися із лекцій: “Як об’єднати нашу силу для захисту навколишнього довкілля з силою технологій”, “Як побудувати рух. Уроки чеської grassroot організації «Ліміти – це ми»”, “Зелений телефон” готові допомагати”, “Роль громадянського суспільства в захисті та стійкості відновлення України”.

Кожна лекція є пізнавальною та цікавою, направлена на впровадження енергоефективних заходів та покращення природо-охоронного середовища нашої планети. Не можна не відмітити, що усіх громадських активістів гостро хвилює питання як  подолати екологічні наслідки, які завдала країна агресор Україні та в подальшому, яке покарання повинна понести росія завдавши такі непоправні екологічні катастрофи не тільки на території нашої країни а й Європи в цілому.

На завершення третього дня ГО «Жінки і діти України – наше майбутнє» спільно із нашими партнерами Мережею «Зелена Житомирщина» презентували екологічну гру «Цілі сталого розвитку», яку було розроблено всеукраїнською партнерською Мережею «Освіта в інтересах сталого розвитку». Гра викликала велику зацікавленість та драйв у перемозі серед учасників – екологічних активістів. Переможці, а це представники із Чехії, Польщі, Швеції та Швейцарії,  отримали у подарунок англомовну версію гри  та інші символічні подарунки.