Loading...
Представники організації "Жінки і діти України – наше майбутнє" долучились до участі у GREEN STAKEHOLDER MEETING “Еко-транссформація -2020”

Сьогодні , представники громадської організації «Жінки і діти України – наше майбутнє» долучились до участі у GREEN STAKEHOLDER MEETING “Еко-транссформація -2020”!

Завдяки активній роботі у 2019 -2020 роках, ми увійшли до списку «ЕКОлідерів-2020» визнаних Професійною асоціацією екологів України, яка є інноваційною, незалежною, сучасною профспілкою фахівців, що дбають про екологізацію економіки України.У 2017 році Професійною асоціацією екологів України було започатковано проект «ЕКОтрансформація», що покликаний сприяти формуванню нової системи цінностей, підтримувати лідерів бізнес-спільноти, які попри економічні труднощі формують справжні національні цінності — повагу до своєї землі, піклування про її збереження і процвітання.

Сьогодні, захід об’єднав стейкхолдерів зелених змін, що протягом року втілювали законодавчі зміни та формували сприятливий інвестиційний клімат, надавали фінансову та консультативну підтримку у впровадженні екологічних проектів, модернізації виробництва та запровадженні сучасних екотехнологій, працювали над створенням дієвої платформи задля зелених змін та успішно реалізували зелені ініціативи в громадах, тощо. Представники нашої організації також презентували досягнення за останній рік, обмінятись досвідом та побудувати нові партнерства!!!

Щиро дякуємо Професійній асоціації екологів України за чудовий захід та отриманий досвід!

Представники організації "Жінки і діти України – наше майбутнє" долучились до участі у GREEN STAKEHOLDER MEETING “Еко-транссформація -2020”