Loading...
Для вихованців Кмитівської спеціально загальноосвітньої школи-інтернату висаджено сад!

5 листопада представники громадської організізації «Жінки та діти України- наше майбутнє» долучились до екологічної акції з висадки саду для вихованців Комунального навчального закладу “Кмитівської спеціально загальноосвітньої школи-інтернату” Житомирської обласної ради.

До участі у заході долучились представники Поліського національного університету, Житомирського агроекологічного коледжу, Мережі організацій громадянського суспільства «Зелена Житомирщина», національного-природного парку «Голосіївський», громадських організацій та інші.

Завдяки новоствореному саду з плодових дерев 60 вихованців школи-інтернату зможуть отримати навички та досвід щодо ведення сільського господарства. Висаджений сад сприятиме розвитку та реабілітації дітей, оскільки рослини мають певний терапевтичний ефект про що свідчить новий актуальний реабілітаційний напрям – гарденотерапія (гарденотерапія – особливий напрям психо-соціальної і педагогічної реабілітації для залучення дітей та підлітків до догляду за рослинами).

Під керівництвом викладачів діти зможуть доглядати за рослинами і отримувати від цього задоволення, така робота з рослинами має численні ефекти в сфері соціальної, психологічної та фізичної терапії.

Крім того, вже через декілька років сад принесе свої перші екологічно чисті, смачні плоди вирощенні з любов’ю та користю для вихованців!

Для вихованців Кмитівської спеціально загальноосвітньої школи-інтернату висаджено сад!