Loading...
Сьогодні весь світ святкує Міжнародний день молоді!

17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН підтримала рекомендацію Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді (Лісабон, 8-12 серпня 1998 року) про проголошення 12 серпня Міжнародним днем молоді.

Цей день покликаний нагадати про роль молоді у розвитку та розбудові світу, і повсякденних бар’єрах, з якими вона стикається на цьому шляху.

Щорічно ООН вибирає нову тему Дня молоді. У 2020 році це «Залучення молоді в глобальні рухи».
Тема Дня покликана привернути увагу до того, яким чином участь молоді на місцевому, національному та глобальному рівнях збагачує національні та міжнародні установи та процеси, а також зробити висновки щодо того, яким чином можна значно розширити її участь у формуванні інституційної політики.

Сьогодні весь світ святкує Міжнародний день молоді!

Довіра до державних інституцій слабшає. В даний час міжнародна система управління переживає кризу легітимності і актуальності. Зокрема, ця криза пов’язана з необхідністю зміцнення потенціалу міжнародної системи, з тим щоб вона могла діяти злагоджено і здійснювати вирішення нагальних проблем і загроз (сучасних конфліктів, глобальних викликів, такі як спалах COVID-19 і зміна клімату).

Забезпечення участі молоді в формальних політичних механізмах підвищує справедливість політичних процесів, забезпечуючи їх демократизацію, сприяє реалізації більш ефективної і стійкої політики, а також має символічне значення, яке може ще більше сприяти відновленню довіри до державних інституцій, особливо серед молоді.

Крім того, переважна більшість проблем, з якими в даний час стикається людство, таких як спалах COVID-19 і зміна клімату, вимагають узгоджених глобальних дій і конструктивного залучення та участі молодих людей для їх ефективного вирішення.

Розбудова спроможності молоді, піклювання про здоров’я майбутніх поколінь є пріоритетними завданнями організації «Жінки і діти України – наше майбутнє». Тому ми залучаємо молодь до участі у соціальній, природоохороній діяльності, шляхом співпраці із вищими освітніми, загальноосвітніми, професійними, позашкільними закладами, організації та проведення молодіжних заходів та постійного поширення інформації.

Крім того, ми розробляємо нові освітні інструменти з врахуванням засад сталого розвитку та поширюємо кращі міжнародні практики серед молоді та навчальних, виховних, освітніх установ. 

Особливу увагу ми приділяємо охороні здоров’я дітей, тому оганізовуємо заходи для поширення серед молоді здорового способу життя, а також демонструємо взамозв’язок між екологічною, соціальною, економічною складовими розвитку та здоров’ям кожної людини.

Долучайтесь до наших ініціатив адже лише за умови розвитку екологічно-свідомого, здорового та відповідповідального молодого покіління можна подолати виклики на шляху до сталого розвитку!