Loading...
29 березня стартував конкурс для територіальних громад «Наша громада» організований телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)!!!!

Головна мета конкурсу – підтримати активні та дієві громади, розповісти на національному рівні про місцеві досягнення і зміни у селах та малих містах, показати успішні ініціативи та фінансово підтримати обрану громаду у реалізації проєкту.

Учасниками конкурсу стануть дієві громади, які прагнуть розвивати на місцях освіту, медицину, комунальну сферу, підприємництво, культуру, туризм. До участі запрошуються активні громади України з населенням до 70 тис.

На початковому етапі учасники повинні представити свої ідеї експертному журі та інтернет-аудиторії. Громади, які отримають найбільшу підтримку за результатами голосувань, увійдуть у фінал, де матимуть змогу детальніше пропрацювати та захистити свою ідею.

Громада-переможниця отримає не лише соціальний капітал та медійність, але і грошовий приз у розмірі 500 тис.грн на реалізацію проєкту.

Перед фінальним голосуванням експертного журі, яке пройде у вересні, телеканали ICTV та СТБ в ефірі «Фактів» та «Вікон» покажуть своїм глядачам проєкти 26 фіналістів. У сюжетах учасники зможуть більш наочно розказати про свою громаду та проект, а також чому саме їх ідея має перемогти та отримати кошти.

З 2014 року, початку реформи децентралізації в Україні, громадська організація «Жінки і діти України – наше майбутнє» розпочала роботу на місцевому рівні, задля розвитку громад та органів місцевого самоврядування. Відтоді, ми співпрацювали з громадами Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Житомирської та Київської областей та реалізовували масштабні проекти з питань інтеграції екологічної складової до стратегій та планів розвитку громад, освіти для сталого розвитку, підтримки жіночого лідерства та інклюзії у громадах.

Тож, закликаємо долучитись до конкурсу та продемонструють свої досягнення, ідеї та ініціативи для всієї України!

Реєстрація учасників розпочинається 29 березня і триватиме до 30 квітня 2021 р.

З деталями конкурсу можна ознайомитись за посиланнями: http://otg.fakty.com.ua/