Loading...

Експерти

Експерти

Дяченко Марина Олександрівна

Понад 15-річний досвід роботи в органах державної влади та громадського управління з питань координації зовнішньої допомоги розвитку щодо розвитку громад, розбудови спроможності дітей та молоді, забезпечення доступу до якісної освіти, чистого та безпечного довкілля. Понад 10 років експертної та консультативної  діяльності з ПРООН, ЮНОПС, Урядом Японії, Світовим банком, Європейським Союзом, Фондом “Відродження” та іншими міжнародними ініціативами з питань  роботи з громадами, розбудови спроможності органів місцевого самоврядування, проектного менеджменту, освіти в інтересах сталого розвитку, сталих зелених закупівель, зеленої економіки сталого розвитку. 

Понад 20 публікацій, членство та участь в національних дорадчих органах, міжнародних ініціативах: експерт громадської ради Мінприроди України, член Бюро від України Міжнародного процесу ЄЕК ООН “Освіта в інтересах сталого розвитку”.

Льовочкіна Антоніна Михайлівна

Доктор психологічних наук, професор кафедри соціальної роботи факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка. 

Наукова діяльність та наукові інтереси: соціальна робота із людьми з інвалідністю; соціальна робота у системі «людина – життєве середовище»; екологічна психологія; психологія розвитку екологічної культури; організація волонтерської діяльності.

Експерти

Козак Олена Міланівна

Кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри екології Національного Університету Києво-Могилянська Академія. Експерт з питань сталого розвитку, освіти для сталого розвитку, зеленого відновлення та зеленого підприємництва.

9 років досвіду тренерської діяльності та заходів для представників органів місцевого самоврядування (більше 45 заходів), розробка навчальних курсів позашкільної освіти (4 курси), співавторство навчальних курсів (9 курсів). Експертиза щодо сталого розвитку громад, розробка 5 екологічних ігор для дітей, розробка науково-популярних та інформаційних брошур та посібників (співавтор понад 15 публікацій та збірників матеріалів). Постійно працює над зменшенням впливу війни на дітей та їх  адаптацію. 

Представляє організацію в Тернопільській області та Івано-Франківській області.

Експерти

Борисов Борис Михайлович

Експерт з питань реабілітації та організації санаторно-курортного лікування дітей, магістр державного управління, головний позаштатний консультант ГУОЗ в м Києві.  2007 – 2009 рр – експерт по Протоколу «Вода і здоров’я» Європейської економічної комісії ООН. 

Координував впровадження першого проекту по доступу до низьковуглецевих джерел енергії в дитячому санаторії «Салют» (встановлено альтернативне джерело енергії – сонячні панелі для нагріву води).

Експерти

Тіхонова Лєна Вікторівна

Досвідчений експерт з питань сталого місцевого розвитку та молодіжної політики. Цей досвід допомагає розвивати спроможність організації впроваджувати ініціативи з молоддю, для молоді та в молодіжному середовищі на рівні громад. Допомагає масштабувати результати на міжнародному рівні. 

Координатор краудфандингової ініціативи Saveducation in Irpin. 

 Представляє організацію в Черкаській області.

Експерти

Позіхайло Анастасія Юріївна

Експерт з управління проектами громад, управління державними фінансами, участі громадськості в місцевому розвитку та прийнятті рішень. 

Анастасія здійснює поточне адміністрування та контроль за реалізацією дитячих та молодіжних проектів, організовує і проводить інформаційні компанії, координує комунікацію з партнерами, сприяє досягненню високих стандартів у діяльності організації. 

Анастасія представляє організацію у м. Києві та Київській області.